powrót do strony głównej
english version
LEW PALMYREŃSKI NOWYM LOGO CENTRUM
zmodyfikowano
10-10-2017

Materiały dodatkowe

Zapraszamy do korzystania z materiałów zgromadzonych na tej stronie. Znajdą tu Państwo wiele ciekawych materiałów graficznych tworzonych na potrzeby rozmaitych wydarzeń organizowanych przy współudziale Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW. Są tu więc pięknie ilustrowane kalendarze promujące nasze badania, foldery wystawowe z informacjami pisanymi przez specjalistów, plansze wystaw prezentujących osiągnięcia archeologów, konserwatorów i innych specjalistów uczestniczących w badaniach Centrum, pamiątkowe zaproszenia na organizowane przez nas imprezy i reklamujące je plakaty. Zamieszczamy tu również elementy graficzne pomocne przy tworzeniu ilustracji do publikacji Centrum (np. strzałki północy) oraz nowe logo centrum.

Szczególnie polecamy całe książki oraz bogato ilustrowane broszury wydawane przez Centrum, często niedostępne już w formie drukowanej, które można pobrać z tej strony*.

Mamy nadzieję, że udostępnione tu zasoby okażą się dla Państwa przydatne i przyczynią się do upowszechniania wyników naszych badań.

* należy je cytować tak, jak oryginalny materiał drukowany